Free cookie consent management tool by TermsFeed

O Sklepie

Tworzymy małą, polską firmę od początku skupiającą się na ręcznej produkcji. U nas nieważny jest pośpiech, lecz precyzja. Nie praca maszyn, lecz ludzkich rąk. Jak to wszystko się zaczęło? Każdy model został dokładnie rozrysowany i zaprojektowany przez jedną osobę - założyciela marki.

 

Jako 23-latek z wieloma talentami miał pomysł i odwagę, aby w trudnych, komunistycznych czasach założyć firmę z branży mody. Nie było łatwo, ale szybko okazało się, jak duży był popyt na nasze buty. Nigdy jednak nie zdecydowaliśmy się na masową produkcję. Nie było to naszym celem. Ta firma to przede wszystkim tradycja rzemiosła.
Cieszymy się, że udało nam się wypracować produkty, z którymi jesteśmy utożsamiani. Nasze espadryle dzięki swojej uniwersalności nie tracą na atrakcyjności z każdym kolejnym sezonem. Wiele modeli pochodzi jeszcze z lat 80. ubiegłego wieku, co jest największą naszą dumą. Wyobraźmy to sobie - ich popularność nie ustaje od niemalże 40 lat!


Praca twórcy to też wiele wzruszeń. Czasami spotykamy klientki, które szukały nas kilkadziesiąt lat! Wspominają, o tym jak kupowały nasze buty w małym, prywatnym sklepiku w Warszawie i jak je lubiły … Jaka jest ich radość, gdy udaje się znaleźć identyczny model! Od lat ponadczasowość, komfort użytkowania i dokładne wykonanie to nasze atuty.


Dziękujemy wszystkim, którzy doceniają pracę ludzkich rąk, wierzą w tradycję i wspierają naszą działalność. To dzięki Wam wciąż robimy to, co potrafimy najlepiej!
 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA & BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI KOLEKCJAMI I PROMOCJAMI!
Liliana shoes - instagram
@espadryle.pl
Oznacz nas, a my udostępnimy Twoje zdjęcie u nas w relacji! #lilianashoes